Club Ecrin Hotel Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Club Ecrin Hotel Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Alkolsüz Herşey Dahil
  • Bay-Bayan Ayrı Havuz
  • Bay-Bayan Ayrı Mescit
Tesis Özellikleri


    Oda Sayısı: 66 Oda


Genel Bilgiler

Muğla'nın incisi fethiyede bulunan Ecrin Hotel islami şartlara uygun hizmeti ile muhafazakar misafirlerimize kusursuz bir tatil sunuyoruz. Fethiye'nin muazzam güzellikteki ormanları arasında 10.000m2 alana konumlanan Club Ecrin 51 standart oda 13 aile odası ile toplam 66 oda ve 172 yatak kapasitesi ile hizmette sınır tanımıyor.Bay ve bayan ayrı havuzlarıda bünyesinde bulunduran Ecrin Club resort bay havuzunda ve çocuk havuzunda kaydırak hizmetide sunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Alkolsüz herşey dahil konspetinde eşsiz Türk mutfağının çeşitli lezzetlerini doğal bahçe ortamında tüketebilirsiniz. Kullanılar ürün ve gıdalar islami şartlara uygun sertifakalı olup gönül rahatlığı ile kullanılabilir.Plaj Barından gün boyu kavurucu sıcakta soğuk içecekleri tüketebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Akşam animasyonları , çocuk havuzu , çucuk oyun parkı, masa tenisi, langırt, bilardo gibi aktivite imkanları bulunmaktadır. Bay ve bayan havuzları ayrıdır.

Havuz Özellikleri

Bay ve bayan ayrı havuzlarıda bünyesinde bulunduran tesisde bay havuzunda ve çocuk havuzunda kaydırak hizmetide belirli saatler arasında sunmaktadır.

İnternet Kullanımı

Genel alan ve odalarda ücretsiz wi-fi bulunmaktadır.